polski English

Dołącz do nas


Członkiem polskiej sieci  może zostać każda organizacja/instytucja, czy to publiczna czy prywatna, posiadająca osobowość prawną, zarejestrowana w jednym z 37 państw Partnerstwa Euro-Śródziemnomorskiego i zainteresowana współpracą w rejonie euro-śródziemnomorskim, zgodnie z celami Fundacji im. A. Lindh.  Członkostwo w sieci narodowej jest bezpłatne.

 

Wystarczy zapoznać się i zaakceptować Wewnętrzny regulamin polskiej sieci a następnie wypełnić  aplikację on-line (dostępną w wersji angielskiej, francuskiej i arabskiej).

 

Koordynator sieci krajowej, w Polsce jest nim MCK, podejmuje niezależną decyzję o przyjęciu danej organizacji do sieci krajowej, o czym organizacja zgłaszająca jest informowana do 6 tygodniu od momentu rejestracji komputerowej.

Ewentualne pytania prosimy kierować do pani Joanny Sanetra-Szeliga (j.sanetra@mck.krakow.pl) i pana Roberta Kuska (r.kusek@mck.krakow.pl) - koordynatorów sieci polskiej
pani Deeny Bedair (deena.bedair@bibalex.org) - asystentki koordynatora sieci w Sekretariacie FundacjiZapisz się do newslettera


Imię:
E-mail:
Grupy:
Kraje: